Edasimüüjad

Kui sinu müügimudel on üles ehitatud edasimüüjatele ja sul on soov laieneda ka välisturgudele, siis on tõenäoliselt just välisturgudel tegutsevad edasimüüjad sinu jaoks sobivaim ekspordistrateegia.

Koostööst huvitatud edasimüüjate leidmine välisturgudelt on suur töö ja osutub edukaks vaid juhul kui seda õigesti teha. Nn külmad e-kirjad ja telefonikõned siinkohal ei tööta. Vaja on kohalike kommete tundmist, kontakte, soovitajaid ja mainet, mis süvendab usaldust sinu firma ja sinu toodete vastu. Mõnes kultuuris hakkavad asjad aga liikuma alles siis kui sind soovitab mõni riiklik struktuur. Just seetõttu teeme ka meie siinkohal koostööd EAS’i ekspordinõunikega.

Igas juhtumis on kindlasti ka midagi erilist, aga ennekõike toetub edasimüüjate leidmine ikka kogemusele ja sellest tekkinud oskusele leida üles just need edasimüüjad, kellega on suurem tõenäosus ka kokkuleppele jõuda. Eesti Ekspordi agentuur pakubki sulle seda summeeritud oskusteavet ja mainet, mis loob usaldusväärse keskkonna läbirääkimisteks.

Kontakt

Võta ühendust

Jäta meile oma ettevõtte andmed ja me võtame sinuga ise ühendust võimalike projektide aruteluks.

Liitu uudiskirjaga

Saadame eestimaiste firmade edulugudest teateid. Aegajalt. Ei spämmi.