Tugiteenused

Me alustasime tugiteenuste pakkumist seoses rahvusvahelise e-kaubanduse klientidel ilmnenud vajadusega. Nimelt tuleb eduka e-kaubanduse käivitamiseks lahendada eelnevalt mitmed formaalsused. Näiteks registreerida ettevõte käibemaksukohustuslaseks (VAT) sihtturu riigis, kujundada ja registreerida kaubamärk, korraldada müügiplatvormi raamatupidamine, saada edasimüügi õigust tõendavad dokumendid jne. Töö käigus on aga tugiteenuste valik aina laienenud, sest eksportimisel kerkib üles mitmeid küsimusi, mida ettevõtmise alguses ei osanud ette näha ning kus agentuur võib kiire ja hea lahenduse leida kasutades nii oma Eesti meeskonna teadmisi kui ka Euroopas kohapeal tegutsevaid partnereid. Olgu selleks toodetega kauplemise piirangute väljaselgitamine sihtriigis, optimaalse tarneskeemi leidmine või rahastuse hankimise võimaluste kaardistamine. Isegi kui te ei leia huvipakkuvat teemat tugiteenuste alt, võtke siiski agentuuriga ühendust, sest konsultatsiooni korras saab lahendada väga erisuguseid ekspordiga seotud küsimusi.

Eelmainitud tööde tegemiseks pakume kliendile mugavat one-stop-shop stiilis teenust, mille käigus leitakse ja lahendatakse kõik e-müüki takistavad tegurid ning aidatakse ettevõtjat muudes ekspordiga seotud tegevustes. Teenuse kasutamise tulemusel ei jää müügiga alustamine pikkadeks kuudeks seisma kas siis erinevate teenusepakkujate tegevuse ühildamatuse või kliendi aja- ja/või oskusteabe puudumise tõttu. Pealtnäha võib tunduda lihtne osta iga töölõigu katmiseks teenus sisse, kuid meie oleme näinud, et ekspordis ja eriti rahvusvahelises e-kaubanduses peab teadma valdkonna nüansse, et saavutada vajalik tulemus. Näiteks on igal müügiplatvormil oma raamatupidamise iseärasused, kaubamärgi nõuded jne. Meie kaudu leiate kiiresti just need partnerid, kes on juba kõige vajalikuga kursis.

Meie teenused

 1. Juriidiline nõustamine

  Loe rohkem
 2. Raamatupidamisalane nõustamine

  Loe rohkem
 3. Maksualane nõustamine

  Loe rohkem
 4. Logistikaalane nõustamine

  Loe rohkem
 5. Kaubamärgi registreerimine

  Kaubamärk annab selle omanikule õiguskaitse kaubamärgi kujutise ning sellega seotud toodete ulatuses territooriumil, kus kaubamärk on registreeritud

  Loe rohkem

Kontakt

Võta ühendust

Jäta meile oma ettevõtte andmed ja me võtame sinuga ise ühendust võimalike projektide aruteluks.

Liitu uudiskirjaga

Saadame eestimaiste firmade edulugudest teateid. Aegajalt. Ei spämmi.