Eksport ei ole kinnine klubi

Ettevõtjate enesekindluse kasv on üheks põhjuseks, miks järjest rohkem eesti ettevõtteid julgeb mõelda oma kaupade ekspordile – paljud tooted luuaksegi juba välisturgudele. Samas ka uute müügikanalite areng sunnib ettevõtteid üle vaatama, oma lähenemise traditsioonilistele ekspordikanalitele. Mõlemad tegurid annavad kinnitust tõsiasjale, et eksport ei ole enam kinnine klubi, kuhu ainult vähestel tootjatel asja on.

Summeeritud oskusteave

Piisavalt kogemusi ja oskusteavet omades võib iga ettevõte, alustada ekspordiga kohe. Jah, kohe praegu. Kui ettevõte on otsustanud laieneda uutele turgudele, tuleb esmalt välja selgitada toodete ekspordipotentsiaal ning seejärel analüüsida, kas sellesse potentsiaali on kasumlik investeerida. Panused tuleb teha kindlatele strateegiatele, mis annavad soovitud tulemuse. Eesti Ekspordi agentuur tegutseb mitmete erinevate toodete ja turgude lõikes ning just sellises keskkonnas tegutsedes lihvitaksegi neid strateegiad, mis töötavad meie ettevõtjate poolel. Nende strateegiate leidmine ja pidev arendamine ongi agentuuri igapäevane töö ning kogutud informatsioon ja kogemus on läbi meie teenuste kättesaadav kõikidele Eestist eksportivatele ettevõtetele.

Meie tegevus läheb kaugemale nõustamisest ja konsultatsioonist – me oleme paindlikumad! Eesti Ekspordi agentuur on oskusteabekeskus, mille analüütik kohtub praktikuga igapäevaselt kokku. Me pakume reaalset tuge reaalsetel turgudel tegutsemiseks – valime koos välja turu, paneme paika strateegia ja viime selle ellu, mõõdame tulemusi ja korrigeerime lähenemist.

Eesti Ekspordi agentuur – ekspordi eksperdid

Kontakt

Priit Kivinurm

Tegevjuht

Tarmo Tuulik

Saksamaa

Meelis Leidt

Soome

Anneli Andersen

Norra

Kontakt

Võta ühendust

Jäta meile oma ettevõtte andmed ja me võtame sinuga ise ühendust võimalike projektide aruteluks.

Liitu uudiskirjaga

Saadame eestimaiste firmade edulugudest teateid. Aegajalt. Ei spämmi.