Meie teenused

 1. Rahvusvaheline e-kaubandus

  Aitame teha kindlaks sinu toodete ekspordipotentsiaali ning müüa neid rahvusvahelistes e-müügikanalites nagu näiteks Amazon, eBay ja Walmart. Lisaks aitame sul müüa ka kohalike turuliidrite kaudu valitud sihtturgudel.

  Loe rohkem
 2. Turundus välisturgudel

  Aitame sul oma e-poe kaudu müüa ka teistes riikides. Ole otsingumootorite kaudu leitav (search enginge optimization  ehk SEO), aita oma e-poe külastajatel mugavalt ja kiiresti ostuni jõuda (conversion rate optimization ehk CRO), korralda läbimõeldud reklaamikampaaniaid Google’is, Facebookis, Instagramis, LinkedIn’is.

  Loe rohkem
 3. Välishanked

  Aitame sul leida ja esitada oma pakkumuse välishangetel. Jälgime igapäevaselt Euroopas avaldatavaid hanketeateid ning anname sulle teada kui kuulutatakse välja sinu ärile sobiv hange. Aitame sul ette valmistada kogu vajaliku dokumentatsiooni ehk toetame sind hankeprotsessis algusest lõpuni.

  Loe rohkem
 4. Edasimüüjad

  Kui sinu müügimudel on üles ehitatud edasimüüjatele ja sul on soov laieneda ka välisturgudele, siis on tõenäoliselt just välisturgudel tegutsevad edasimüüjad sinu jaoks sobivaim ekspordistrateegia. Aitame sul neid leida ja nendega kokkuleppele jõuda.

  Loe rohkem
 5. B2B

  Kui sinu müügimudel on üles ehitatud B2B müügile ja sul on soov laieneda ka välisturgudele, siis on tõenäoliselt just välisturgudel tegutsevad ettevõtted sinu jaoks sobivaim ekspordistrateegia. Aitame sul neid leida ja nendega kokkuleppele jõuda.

  Loe rohkem

Kontakt

Võta ühendust

Jäta meile oma ettevõtte andmed ja me võtame sinuga ise ühendust võimalike projektide aruteluks.

Liitu uudiskirjaga

Saadame eestimaiste firmade edulugudest teateid. Aegajalt. Ei spämmi.