Toodete turundamine ja müümine + konto haldamine ja juhtimine

Tuues kokku rahvusvaheliste müügiplatvormide spetsialistid ning neid platvorme müügikanalina kasutavad ettevõtted, koondame igaühe kogemused ning müügikanalitel edukalt toimetamiseks vajalikud spetsiifilised teadmised. See annab kõigile võimaluse kiiremini rahvusvahelisest e-kaubandusest osa saada.

Me ei anna ettevõtetele lihtsalt soovitusi, vaid aitame asju reaalselt ära teha, sest teame, et konto ning tootelehtede loomisega töö alles algab, kui eesmärgiks on müügiplatvormidel müügimahtude kasvatamine vastavalt võimalikule toote potentsiaalile. Oleme keskendunud müükide ja kasumi kasvatamisele ning kuna müügikanali haldamine ja juhtimine nõuab platvormi spetsiifilisi teadmisi, siis ettevõtetega pikaajaliselt koos töötamine aitab saavutada stabiilsemaid ja paremaid tulemusi.

Lisaks on kõik suuremad müügiplatvormid tundlikud selle vastu kui ettevõtted rikuvad platvormi poolt seatud reegleid, mis teadupoolest on pidevas muutumises ning mitmete asjade mitte läbimõtlemine enne turule minemist võib piirata võimalust platvormil müüa või sootuks kaotab selle võimaluse. Seega selleks, et saavutada ja hoida häid tootepositsioone müügiplatvormil ning saavutada seatud eesmärgid, on vajalik kontode strateegiline haldamine ja juhtimine. 

Eesti Ekspordi agentuur haldab ning juhib sinu:

  1. Amazon müügikanalit ning poodi
  2. eBay müügikanalit ning poodi
  3. Walmart müügikanalit ning poodi
  4. Etsy müügikanalit ning poodi
  5. Müügikanalit ning poodi teiste suuremate ja väiksemate veebiturgude puhul nagu näiteks Otto, AliExpress jm

Kontakt

Võta ühendust

Jäta meile oma ettevõtte andmed ja me võtame sinuga ise ühendust võimalike projektide aruteluks.

Liitu uudiskirjaga

Saadame eestimaiste firmade edulugudest teateid. Aegajalt. Ei spämmi.